Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick Weather 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Blade2032
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 21 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 739

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quick Weather 1.0 - Mobile

Quick Weather jest aplikacją napisaną na systemy Windows Mobile, która w naszym urządzeniu pełni funkcję powiadomienia pogodowego opartego o popularne, zagraniczne serwisy pogodowe. Program jest nie wielkich rozmiarów i umożliwia wyświetlenie na ekranie powitalnym Pocket PC informacji o pogodzie z wybranego na świecie miejsca. Jak podaje producent, w Quick Weather możliwość wyboru miejsca jest dowolna, co więcej wystarczy kliknąć w ikonę aplikacji aby odświeżyć dane o prognozie w każdym momencie. Korzystanie z Quick Weather jest całkowicie free. Quick Weather download dostępny jest poniżej, wystarczy kliknąć pobierz. Na chwilę obecną aplikacja Quick Weather w języku PL nie jest dostępna.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Extended Profiles Symbian S60 2.40 Symbian S60 2nd

  Psiloc Extended Profiles to aplikacja, która jest rozwinięciem standardowej opcji Profili.

 • nHammer 0.1

  Aplikacja nHammer korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • Art of Positions 3.0.1 (Smartphone)

  Aby wasze życie seksualne było bogatsze w ciekawe doznania i intymne przeżycia z pomocą nadchodzi niezastąpiona aplikacja Art of Positions stworzona dla Windows Mobile.

 • Theme Scheduler 1.15 (S60 3rd Edition)

  Theme Scheduler to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach z systemem Symbian OS trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick Weather 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ