Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pRuler 1.2 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: David Andrs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 5 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 521

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis pRuler 1.2 - Mobile

pRuler napisany pod systemy Windows Mobile jest bardzo ciekawym i nie typowym narzędziem, które można wykorzystać jako wirtualną linijkę. Dzięki temu, że program ma możliwość wyświetlenia skali w centymetrach, calach oraz milimetrach zmierzenie nie wielkiego przedmiotu jaki nas interesuje nie stanowi większego problemu. Korzystanie z pRuler jest za free, nigdy nie wiadomo czy program nie okaże się przydatny, dlatego też jako aplikacja mała i nie obciążająca systemu z pewnością jest warta wypróbowania. pRuler w języku PL na chwile obecną nie jest dostępny. pRuler download udostępniamy poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny aplikacji znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • a-stop 0.12 (UIQ3)

  a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.

 • Mastersoft Chess (Multi Language)

  Mastersoft Chess to doskonały program rozrywkowy dla osób uwielbiających grać w szachy na platformę Windows Mobile. Kilka poziomów trudności sprawia, że niema znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy wytrawnym, wieloletnim graczem.

 • Mobiola Screen Capture 1.0.7 Windows Mobile PPC

  Mobiola Screen Capture 1.0.7 Windows Mobile PPC - download aplikacji mobile dostępny w serwisie Pobierz.pl

 • nCoin 0.2

  Aplikacja nCoin korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: pRuler 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ