Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power Bar 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Blade2032
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 12 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 640

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Power Bar 1.0 - Mobile

Power Bar jest nie zwykle prostą i nie wielką aplikacją stworzoną specjalnie pod platformy Windows Mobile, której zadaniem jest informowanie użytkownika o stopniu naładowania baterii. Program na ekranie głównym Pocket PC jak widać na załączonym screenshot wyświetla dodatkowy pasek stanu naładowania akumulatora. Aplikacja może znaleźć zainteresowanie wśród osób, którym nie wystarczy standardowa, mała ikona informująca o stanie naładowania baterii. Autor Power Bar udostępnia aplikacje free. Niestety Power Bar w języku PL nie jest przetłumaczona. Power Bar download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz aby plik instalacyjny znalazł się na twoim komputerze.
Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Spb Weather 1.7.4

  Spb Weather jest rozbudowaną aplikacją prezentującą pogodę na ekranie naszego urządzenia przenośnego.

 • TealAuto 2.04 (Windows Mobile 5.0/6.0)

  Narzędzie TealAuto napisane pod systemy Windows Mobile stanowi ciekawą propozycję dla osób zmotoryzowanych.

 • ActiveLock 1.10 beta (S60 3rd)

  ActiveLock automatycznie zablokuje nasz telefon.

 • Hidden Contacts 1.01 (S60 3rd)

  Hidden Contacts to aplikacja, która tworzy specjalną książkę adresową za pomocą której możemy ukryć informację o naszych kontaktach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Power Bar 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ