Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PocketPC Mark 1.03 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wizcode
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 72 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 260

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PocketPC Mark 1.03 - Mobile

Program PocketPC Mark napisany pod systemy Windows Mobile to doskonała aplikacja do testowania wydajności naszego urządzenia przenośnego. Idea aplikacji wzoruje się na popularnym programie pod systemy Windows 3D Mark do pomiarów wydajności kart graficznych z tą różnicą, że nasza aplikacja PocketPC Mark pozwala zdiagnozować wydajność w pełnym znaczeniu. Dzięki temu narzędziu możemy m.in. testować wydajność procesora, pamięci RAM, oraz wydajność grafiki w naszym Pocket PC a wyniki oglądać w postaci wykresów. Niestety PocketPC Mark nie jest free, Producent nakłada ograniczenia na próbną wersję. PocketPC Mark w języku PL na chwile obecną nie jest dostępny. PocketPC Mark download udostępniamy poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.
Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • nSlap 0.1

  Aplikacja nSlap korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • ZiPhone 3.0 (iPhone)

  ZiPhone pozwala odblokować iPhona tak, aby można było zainstalować na nim zewnętrzne oprogramowanie.

 • Light Control 1.11 (S60 3rd)

  Light Control to prosty program na Symbian OS, który służy do zarządzania podświetlaniem klawiatury i ekranu.

 • Mobile Signer 1.03 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia podpisywanie programów, tak aby można było zainstalować je w telefonie z systemem Symbian 3rd Edition.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PocketPC Mark 1.03 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ