Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PockeTender 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Ryan Lombardi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 55 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 221

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PockeTender 1.0 - Mobile

PockeTender stworzona na systemy Windows Mobile jest aplikacją, która zdecydowanie znajdzie zainteresowanie wśród grona barmanów lub po prostu osób lubiących przygotowywać drinki. Program oferuję potężną bazę gotowych drinków oraz przepisów do ich właściwego przygotowania. Jak podaje autor aplikacji PockeTender, która jest za darmo oferuje specyficzny systemy oceny drinków, dzięki czemu możemy bez problemu sprawdzić jak są oceniane trunki przez inne osoby. Jeżeli chcesz zabłysnąć wśród znajomych wiedzą na temat tworzenia nie typowych drinków PockeTender download udostępniamy poniżej. Wystarczy że klikniesz pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze. PockeTender w języku pl niestety nie jest dostępny

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • BestFull Screen Caller version 1.00 series 90

  BestFull Screen Caller to aplikacja, która wyświetla podczas połączenia duże zdjęcie osoby dzwoniącej lub podaje szczegółowe informacje o kontakcie.

 • UnlockShake 1.0 beta 1 (S60 3rd)

  UnlockShake umożliwia zablokowanie i odblokowanie telefonu przez potrząśnięcie.

 • Python dla (S60 3rd) 1.4.4

  PyS60 jest dodatkiem do systemu Symbian umożliwiającym uruchamianie aplikacji napisanych w języku Python.

 • Best Full Screen Caller 3.04 (S60 2nd)

  Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PockeTender 1.0 - Mobile

dodał: ~azCrasH , 24.12.2008

nie pisze się osobą tylko osobom analfabeci.\nOSOBĄ się jest a pomaga się OSOBOM

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ