Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 6) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wizcode
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1333

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 6) - Mobile

Aplikacja Pocket Hack Master napisana pod platformy Windows Mobile została zaprojektowana z myślą o rozsądnym organizowaniu pracy naszego urządzenia przenośnego. Za główną zaletę programu Pocket Hack Master można uznać funkcję, która pozwala na dostosowanie częstotliwości taktowania procesora, czyli wydajności jego pracy do faktycznego obciążenia w systemie. Gdy maksymalna moc procesora nie jest potrzebna pozwala to nam zwiększyć czas czuwania baterii natomiast kiedy chcemy wykorzystać jego pełny potencjał, program oferuje nam wtedy maksymalną wydajność. Wersja Pocket Hack Master w PL nie jest dostępna. Narzędzie Pocket Hack Master nie jest freeware, co oznacza, że Producent umożliwia przetestowanie programu tylko przez pewien okres czasu. Pocket Hack Master download udostępniony jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Communication Suite 1.5

  Communication Suite dla systemów Windows Mobile jest aplikacją z rodziny poznanego już wcześniej producenta VITO Technology. Program stanowi rozwiązanie, które umożliwia funkcjonalne zarządzanie naszym urządzeniem przenośnym poprzez zgrupowanie ich pod konkretnymi pozycjami.

 • Handy Weather 1.0.5 (176x220)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • MorzeDroid 1.2.1

  MorzeDroid to nie wielki i prosty w obsłudze program używany do komunikacji kodem Morsa. Z pośród trybów działania programu można wybrać komunikację poprzez światło, dźwięk lub wibracje.

 • Large Time Screensaver 1.04 (S60 2nd)

  Large Time Screensaver wyświetla jako wygaszacz ekranu duży, czytelny zegarek cyfrowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 6) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ