Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 5.0) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wizcode
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC
Liczba pobrań: 1807

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 5.0) - Mobile

Aplikacja Pocket Hack Master napisana pod platformy Windows Mobile została zaprojektowana z myślą o rozsądnym organizowaniu pracy naszego urządzenia przenośnego. Za główną zaletę programu Pocket Hack Master można uznać funkcję, która pozwala na dostosowanie częstotliwości taktowania procesora, czyli wydajności jego pracy do faktycznego obciążenia w systemie. Gdy maksymalna moc procesora nie jest potrzebna pozwala to nam zwiększyć czas czuwania baterii natomiast kiedy chcemy wykorzystać jego pełny potencjał, program oferuje nam wtedy maksymalną wydajność. Wersja Pocket Hack Master w PL nie jest dostępna. Narzędzie Pocket Hack Master nie jest freeware, co oznacza, że Producent umożliwia przetestowanie programu tylko przez pewien okres czasu. Pocket Hack Master download udostępniony jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Contacts Manager 1.12

  Contacts Manager 1.12 to ciekawa aplikacja do zarządzania i edycji kontaków w telefonach z systemem Symbian.

 • Weather 1.1.20 (96px)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • PocketPC Mark 1.03

  Program PocketPC Mark napisany pod systemy Windows Mobile to doskonała aplikacja do testowania wydajności naszego urządzenia przenośnego.

 • KeypadLock 1.00 (S60 3rd)

  KeypadLock to niewielka aplikacja do automatycznego blokowania klawiatury.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 5.0) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ