Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 2003) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wizcode
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 544

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 2003) - Mobile

Aplikacja Pocket Hack Master napisana pod platformy Windows Mobile została zaprojektowana z myślą o rozsądnym organizowaniu pracy naszego urządzenia przenośnego. Za główną zaletę programu Pocket Hack Master można uznać funkcję, która pozwala na dostosowanie częstotliwości taktowania procesora, czyli wydajności jego pracy do faktycznego obciążenia w systemie. Gdy maksymalna moc procesora nie jest potrzebna pozwala to nam zwiększyć czas czuwania baterii natomiast kiedy chcemy wykorzystać jego pełny potencjał, program oferuje nam wtedy maksymalną wydajność. Pocket Hack Master po Polsku nie jest dostępny. Narzędzie Pocket Hack Master nie jest za darmo, co oznacza, że Producent umożliwia przetestowanie programu tylko przez pewien okres czasu. Pocket Hack Master download udostępniony jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • KeypadLock 1.00 (S60 3rd)

  KeypadLock to niewielka aplikacja do automatycznego blokowania klawiatury.

 • Best Full Screen Caller 3.04 (S60 2nd)

  Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.

 • a-stop 0.12 (UIQ2)

  a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.

 • Neoreboot 1.0

  Neoreboot to aplikacja do szybkiego resetowania telefonu. Program działa z telefonami z systemem Symbian i pozwala na błyskawiczne zresetowanie urządzenia za pomocą jednego kliknięcia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 2003) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ