Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Hack Master 4.32 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wizcode
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 909

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket Hack Master 4.32 (Pocket PC) - Mobile

Aplikacja Pocket Hack Master napisana pod platformy Windows Mobile została zaprojektowana z myślą o rozsądnym organizowaniu pracy naszego urządzenia przenośnego. Za główną zaletę programu Pocket Hack Master można uznać funkcję, która pozwala na dostosowanie częstotliwości taktowania procesora, czyli wydajności jego pracy do faktycznego obciążenia w systemie. Gdy maksymalna moc procesora nie jest potrzebna pozwala to nam zwiększyć czas czuwania baterii natomiast kiedy chcemy wykorzystać jego pełny potencjał, program oferuje nam wtedy maksymalną wydajność. Pocket Hack Master po Polsku nie jest dostępny. Narzędzie Pocket Hack Master nie jest freeware, co oznacza, że producent umożliwia przetestowanie programu przez pewien okres czasu. Pocket Hack Master download udostępniony jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Best Screen Snap version 1.00 S60 3rd edition

  Darmowa i prosta w użyciu aplikacja służąca do wykonywania zrzutów z ekranu telefonu komórkowego

 • Large Time Screensaver 1.04 (S60 3rd)

  Large Time Screensaver wyświetla jako wygaszacz ekranu duży, czytelny zegarek cyfrowy.

 • Advanced Battery Saver UIQ

  Czy zdarzało ci się miewać dni, w których bateria twojego telefonu obciążona dziesiątkami połączeń nie wytrzymywała i padała zbyt szybko? Czy zapominasz czasem zabrać ze sobą ładowarki jadąc w daleką podróż? Aplikacja Advanced Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon.

 • FoodMenu 1.0

  FoodMenu to aplikacja dla Windows Mobile, która została stworzona na potrzeby elektronicznych notatek kulinarnych dla naszych Pocket PC. W FoodMenu z łatwością możemy tworzyć całe menu potraw.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Hack Master 4.32 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ