Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Battery Analyzer 1.12 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wizcode
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 256 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 490

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket Battery Analyzer 1.12 - Mobile

Pocket Battery Analyzer to aplikacja do prezentowania poziomu naładowania baterii oraz jej wydajności.

Program przeznaczony jest dla urządzeń z systemem Windows Mobile i prezentuje dane na wykresie. Na podstawie zapisanych danych aplikacja szacuje ile urządzenie czasu będzie jeszcze działało. Pocket Battery Analyzer pozwala również pokazać ile bateri zużywają wybrane procesy jak połączenie WIFI lub Bluetooth oraz jaki wpływ na baterie ma taktowanie procesora.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 5.0)

  Pocket Hack Master to aplikacja do zarządzania wydajnością procesora w urządzeniach z systemem Windows Mobile.

 • SKTools 4.2.1

  SKTools to program napisany pod platformy Windows Mobile, który umożliwia analizę wydajności i optymalizację pracy systemu.

 • EasyPrint 1.0

  EasyPrint to nowa aplikacja na systemy Android pozwalająca na drukowanie dokumentów bezpośrednio z urządzeń Android za pośrednictwem stosunkowo młodego serwisu Google Cloud.

 • Psiloc Color Schemes Symbian UIQ 1.50

  Color Schemes dla UIQ daje użytkownikowi możliwość dostępu do wybranego przez niego zestawu kolorów w jego telefonie. Color Schemes to także możliwość zdefiniowania wybranych kolorów dla każdego widoku ekranu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Battery Analyzer 1.12 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ