Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

monikker (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: monikker
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 410 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 187

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis monikker (Pocket PC) - Mobile

Aplikacja Monikker dla systemów Windows Mobile to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej. Program pozwala do każdego z kontaktów przypisać osobne zdjęcie i dźwięki, a do połączeń narzędzie wykorzystuje internet więc warto korzystać z niej gdy mamy nielimitowany transfer danych lub gdy jesteśmy w zasięgu darmowych Hot-Spotów. Producent udostępnia aplikację Monikker całkowicie za free, natomiast po zainstalowaniu aby z niego skorzystać trzeba wyrazić zgodę na rejestrację, w tym celu program wysyła automatycznie wiadomość sms do operatora zagranicznego co niestety kosztuje. Monikker w wersji PL niestety nie jest dostępny. Aby skorzystać z Monikker download kliknij pobierz, wtedy nastąpi pobieranie pliku instalacyjnego wprost na twój komputer.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Handy Weather 5.01 (Symbian S60 3rd edition)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • Moo 1.0

  Moo to zabawna aplikacja sprawiająca, że iPhone wydaje “muczące” dźwięki, kiedy się nim porusza.

 • Sound Meter 1.2

  Sound Meter 1.2 jak sama nazwa wskazuje służy do precyzyjnego pomiaru dźwięku w pomieszczeniu.

 • Nokia Energy Profiler 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Nokia Energy Profiler na Symbian OS to sprytna aplikacja, która umożliwia monitorowanie zużycia energii przez telefon. Aplikacja pozwala na sprawdzenie, które aplikacje zużywają ile energii. Program generuje raporty w postaci plików Excela lub plików graficznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: monikker (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ