Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Screen Capture 1.0.7 Windows Mobile Smartphone - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 292

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Screen Capture 1.0.7 Windows Mobile Smartphone - Mobile

Aplikacja umożliwia przekazywanie na żywo obrazu z ekranu urządzenia mobilnego do komputera.

Dane transmitowane są za pośrednictwem kabla USB lub Bluetooth.

Uwaga!
Wersja trial pozwala na 3 dni bezpłatnego użytkowania, natomiast czas jednorazowego połączenia został ograniczony do 5min.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • WMMiniBattery 1.0 (WM)

  WMMini Battery to kolejna prosta aplikacja, a raczej nie wielki dodatek, który po instalacji pokazuje u samej góry wyświetlacza cieniutki pasek reprezentujący stan baterii.

 • Hide my SMS 1.5 Lite

  Hide my SMS to aplikacja, która umożliwi nam ukrywanie wiadomości sms przed zbyt ciekawskimi osobami.

 • nSword 0.1

  Aplikacja nSword korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Screen Capture 1.0.7 Windows Mobile Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ