Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Headset 2.0.9 Windows Mobile Smartphone - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 247

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Headset 2.0.9 Windows Mobile Smartphone - Mobile

Dzięki aplikacji Mobiola Headset stworzonej akurat w tej wersji dla systemów Windows Mobile, mamy możliwość wykorzystania naszego Smartphone’a jako zestaw słuchawkowy konieczny do prowadzenia jakichkolwiek rozmów za pośrednictwem komunikatorów internetowych, jak np. Skype. Mobiola Headset jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie kontrolę budżetu, bowiem często rozmowa telefoniczna za pośrednictwem komunikatora może okazać się tańsza od zwykłej pomiędzy operatorami. Mobiola Headset nie jest za darmo, producent pozwala wypróbować produkt w ciągu 7dniowego używania, jednak w tym okresie czas rozmowy ograniczono do 5min. Mobiola Headset w wersji PL nie jest dostępna. Mobiola Headset download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Winterface 1.1

  Winterface to kolejna ciekawa propozycja twórcy VITO Technology tym razem z dziedziny upiększenia interfejsu systemowego.

 • Psiloc Screen Capture Symbian S90 1.20

  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.

 • FoodMenu 1.0

  FoodMenu to aplikacja dla Windows Mobile, która została stworzona na potrzeby elektronicznych notatek kulinarnych dla naszych Pocket PC. W FoodMenu z łatwością możemy tworzyć całe menu potraw.

 • Best Full Screen Caller 3.0 (Symbian S60 3rd Edition)

  Ta prosta aplikacja wyświetla podczas połączenia duże zdjęcie dzwoniącego lub także szczegółowe informacje zapisane w kontaktach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Headset 2.0.9 Windows Mobile Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ