Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Headset 2.0.9 Windows Mobile PPC - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 365

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Headset 2.0.9 Windows Mobile PPC - Mobile

Dzięki aplikacji Mobiola Headset stworzonej akurat w tej wersji dla systemów Windows Mobile, mamy możliwość wykorzystania naszego Pocket PC jako zestaw słuchawkowy  konieczny do prowadzenia jakichkolwiek rozmów za pośrednictwem komunikatorów internetowych, jak np. Skype. Mobiola Headset jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie kontrolę budżetu, bowiem często rozmowa telefoniczna za pośrednictwem komunikatora może okazać się tańsza od zwykłej pomiędzy operatorami. Mobiola Headset nie jest za darmo, producent pozwala wypróbować produkt w ciągu 7dniowego używania, jednak w tym okresie czas rozmowy ograniczono do 5min. Mobiola Headset w wersji PL nie jest dostępna. Mobiola Headset download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Handy Weather 1.0.5 (128x160)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • Best Torch 1.01 (S60 2nd)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

 • EasyPrint 1.0

  EasyPrint to nowa aplikacja na systemy Android pozwalająca na drukowanie dokumentów bezpośrednio z urządzeń Android za pośrednictwem stosunkowo młodego serwisu Google Cloud.

 • Open Home 6.1

  Open Home jest jedną z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji służących personalizacji naszego urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Android. Prezentowana tutaj wersja to BETA nadchodzącej wersji 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Headset 2.0.9 Windows Mobile PPC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ