Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobile Metronome - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: SlickTools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 84 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 4775

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobile Metronome - Mobile

Aplikacja Mobile Metronome stworzona na systemy Windows Mobile to program, który podaje daną liczbę uderzeń na minutę wyświetlając na ekranie w formie graficznej oraz w postaci sygnałów dźwiękowych. Mobile Metronome w języku PL niestety nie dostępny wyświetla także specyficzny pasek, który umożliwia odczyt wartości czasu jaki pozostał do kolejnego uderzenia, z kolei każde uderzenie zaznaczane jest przez program innym kolorem. Polecamy wypróbowanie tej małej i praktycznej aplikacji. W dodatku wersja Mobile Metronome to freeware, zatem korzystanie z niego nie będzie was nic kosztować. Mobile Metronome download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz aby plik instalacyjny znalazł się na twoim komputerze.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • nWhip 0.2

  Aplikacja nWhip korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • a-stop 0.12 (UIQ2)

  a-stop jest prosty zegarem dla telefonów z systemem Symbian.

 • Art of Positions 3.0.1 (Pocket PC)

  Art of Positions zawiera blisko 100 pozycji z poradników miłosnych.

 • Best Full Screen Clock 1.02 (S60 3rd)

  Best Full Screen Clock przekształca nasz ekran w analogowy zegarek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobile Metronome - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ