Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mastersoft Chess (Multi Language) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: D.Masters
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 3,8 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 1282

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mastersoft Chess (Multi Language) - Mobile

          Mastersoft Chess to doskonały program rozrywkowy dla osób uwielbiających grać w szachy na platformę Windows Mobile. Kilka poziomów trudności sprawia, że niema znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy wytrawnym, wieloletnim graczem.

Mastersoft Chess to nie tylko zwykła gra w szachy ale także podręczny poradnik i zbiór około przydatnych ruchów i obowiązujących zasad itp. Możemy wybrać np. z pośród kilku szablonów 3D, tak aby zmienić kolor szachownicy czy figur. Aplikacja wymaga tylko użycia 3MB pamięci a w razie potrzeby może być zainstalowana na dodatkowej karcie. Nasze ruchy możemy cofać a grę bez problemu zapisać. Jest to wersja Trial, tak więc jeżeli chcesz używać Mastersoft Chess za free należy wykupić licencję

. Mimo opcji multilanguage menu Mastersoft Chess nie jest po Polsku. Aby ściągnąć Mastersoft Chess użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Pozostałe.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • nSaw 0.1

  Aplikacja nSaw korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • nWhip 0.2

  Aplikacja nWhip korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • Wallpaper Manager 1.01 (S60 3rd)

  Wallpaper Manager służy do automatycznej zmiany tapety na ekranie naszego telefonu.

 • CookingItalian 4

  Aplikacja CookingItalian wprowadza nas w środowisko kuchni Włoskiej. Program umożliwia dostęp do obszernego zbioru przepisów kulinarnych kuchni Włoskiej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mastersoft Chess (Multi Language) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ