Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KeySwop 0.3 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vicott Wong
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 113 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 388

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KeySwop 0.3 - Mobile

Kolejna aplikacja z serii dodawania skrótów klawiaturowych pod nazwą KeySwop napisana przez Vicott Wong pod systemy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób, które lubią szybko poruszać się po funkcjach swojego Pocket PC. KeySwop bowiem pozwala na proste przypisanie dodatkowych funkcji, skrótów do klawiszy w urządzeniu przenośnym. Generalnie KeySwop w wersji PL nie występuje, jednak nie powinno sprawić to nikomu problemu ponieważ interfejs graficzny programu mówi sam za siebie, wystarczy wskazać zadanie, przycisnąć wybrany klawisz i już możemy cieszyć się dodatkowym skrótem. KeySwop udostępniany jest free. KeySwop download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Digital Hair Style for PPC

  Digital Hair Style to aplikacja za pomocą której do zrobionego aparatem telefony zdjęcia portretowego można dopasować jedną z wielu dostępnych fryzur.

 • Advanced Battery Saver s60v1,2,3

  Czy zdarzało ci się miewać dni, w których bateria twojego telefonu obciążona dziesiątkami połączeń nie wytrzymywała i padała zbyt szybko? Czy zapominasz czasem zabrać ze sobą ładowarki jadąc w daleką podróż? Aplikacja Advanced Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon.

 • Time Machine 1.7.1 (S60 2nd)

  Time Machine to rozbudowana aplikacja do pomiaru i prezentacji czasu dla telefonów z systemem Symbian OS.

 • ZDbox 1.3

  ZDbox to rozszerzenie możliwości twojego telefonu i wszelkie niezbędne informacje o nim w jednym miejscu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KeySwop 0.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ