Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Home 1.51a (WM 5/6/6.1) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Pointui
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Rozmiar: 620 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 267

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Home 1.51a (WM 5/6/6.1) - Mobile

          Interfejs do telefonów z systemem Windows Mobile 5, 6 oraz 6.1. 

Home to nazwa nowego interfejsu firmy Pointui, która na pierwszy rzut oka odwaliła kawał dobrej roboty. Skórka nie obciąża systemu a przy tym jest naprawdę elegancka i stylowa. Nowy interfejs współpracuje z większością systemów Windows Mobile. Dodatkowo Home jest całkowicie za free. Niestety aplikacja Home nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć Home skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Baby Care Symbian S60 1.50

  Psiloc Baby Care to aplikacja na Symbian OS zamieniająca telefon w elektroniczną nianię. Wystarczy pozostawić telefon w pokoju dziecka a uaktywniona aplikacja Psiloc Baby Care na urządzenia mobilne wykryje wszelkie dźwięki.

 • ActiveLock 1.10 beta (S60 3rd)

  ActiveLock automatycznie zablokuje nasz telefon.

 • monikker (S60 3rd)

  Monikker to aplikacja, która pozwoli wybrać w jaki sposób będzie wyświetlane połączenie przychodzące u osoby, która ma zainstalowany ten program.

 • nDrill 0.1

  Aplikacja nDrill korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Home 1.51a (WM 5/6/6.1) - Mobile



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ