Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Weather for Windows Mobile Smartphone - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 465

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Weather for Windows Mobile Smartphone - Mobile

Aplikacja Handy Weather jest kompletnym systemem prognozy pogody dla naszych urządzeń przenośnych pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile. Program Handy Weather w wersji PL umożliwia sprawdzenie prognozy pogody z ogromnej bazy dostępnych miast (około 40 tysięcy) na całym globie. Dzięki możliwości komunikacji z serwerami internetowymi narzędzie pobiera aktualne dane na temat prognozy z Internetu, z szczegółowymi informacjami na temat temperatury, odpadów, zachmurzenia itp. Prognoza jest podawana na 5 dni do przodu. Licencja Handy Weather nie jest freeware co oznacza, że producent udostępnia tylko wersję próbną programu. Handy Weather download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz aby ciągnąć plik instalacyjny na dysk.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Virtual Key 1.0 (S60 3rd)

  Virtual Key umożliwia zmianę funkcji klawiszy w telefonie.

 • nSaw 0.1

  Aplikacja nSaw korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • Evernote 3.3 (Windows Mobile) CAB

  Aplikacja Evernote to wielofunkcyjne i przydatne narzędzie, które umożliwia przechowywanie oraz synchronizację różnych danych pomiędzy, różnymi urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych platform.

 • Psiloc Screen Capture Symbian S90 1.20

  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Weather for Windows Mobile Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ