Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Weather 3.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Paragon Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 347

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Weather 3.0 - Mobile

Program firmy Paragon Software to świetne i niezbędne narzędzie dla tych użytkowników, którzy ciągle są w podróży i na bieżąco chcą znać aktualną progrnozę pogody. Korzystając z dokładnych map i przekrojów pogody dostępnych w Handy Weather 3.0 już zawsze będziesz przygotowany na nawet najgorsze warunki! Jedyne czego potrzeba, by móc korzystać z tej przydatnej aplikacji to urządzenie wyposażone w system Windows Mobile oraz połączenie z Internetem ( na przykład GPRS lub Wi-Fi). Dokładne sprecyzowanie warunków atmosferycznych w danym miejscu (temperatura, siła wiatru, zachmurzenie, cisnienie itd) to wynik współpracy twórców aplikacji z firmą Intellicast - światowym liderem w branży meteorologicznej. Aktualną pogodę można sprawdzić dla ponad 40000 tysięcy miast! Ściągnij za darmo program Handy Weather 3.0 ze strony pobierz.pl i być na bieżąco z aktualną prognozą pogody.    

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • UPX4PPC 0.4.4

  Aplikacja Upx4PPC stworzona pod platformy Windows Mobile przez firmę Cotulla to narzędzie służące do kompresji plików i ich optymalizacji.

 • Large Time Screensaver 1.04 (S60 3rd)

  Large Time Screensaver wyświetla jako wygaszacz ekranu duży, czytelny zegarek cyfrowy.

 • Mobiola Screen Capture 3.0.7 Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja umożliwia przekazywanie na żywo obrazu z ekranu urządzenia mobilnego do komputera. Dane transmitowane są za pośrednictwem kabla USB lub Bluetooth.

 • Hide my SMS 1.5 Lite

  Hide my SMS to aplikacja, która umożliwi nam ukrywanie wiadomości sms przed zbyt ciekawskimi osobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Weather 3.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ