Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G-off Display 1.0 (WM) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: idistributor
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 350 kb
System operacyjny: Windows Mobile 6.1
Liczba pobrań: 217

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis G-off Display 1.0 (WM) - Mobile

           G-off display to prosty program pozwalający na automatyczne wyłączenie ekranu w momencie kiedy telefon zostanie obrócony wyświetlacze do dołu.

Taka funkcja może okazać się przydatna podczas gdy słuchamy muzyki czy radia, w efekcie zaoszczędzimy baterię. Oczywiście aplikacja do poprawnego działania wymaga czujnika położenia. Obsługiwane systemy to Windows Mobile 6.1 (G-sensor). Menu programu G-off display nie jest po Polsku. Producent aplikacji G-off display udostępnia ją za free, tak więc możemy korzystać z programu bez żadnych ograniczeń.

Aby wypróbować możliwości aplikacji G-off display kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Color Schemes Symbian UIQ 1.50

  Color Schemes dla UIQ daje użytkownikowi możliwość dostępu do wybranego przez niego zestawu kolorów w jego telefonie. Color Schemes to także możliwość zdefiniowania wybranych kolorów dla każdego widoku ekranu.

 • Psiloc Screen Saver Symbian UIQ 2.70

  Psiloc Screen Saver zawiera pakiet dziewięciu dodatkowych wygaszaczy, między innymi zegary: analogowy i cyfrowy, pliki graficzne oraz animowane gify.

 • FoodMenu 1.0

  FoodMenu to aplikacja dla Windows Mobile, która została stworzona na potrzeby elektronicznych notatek kulinarnych dla naszych Pocket PC. W FoodMenu z łatwością możemy tworzyć całe menu potraw.

 • Psiloc Extended Profiles Symbian S60 2.40 Symbian S60 2nd

  Psiloc Extended Profiles to aplikacja, która jest rozwinięciem standardowej opcji Profili.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G-off Display 1.0 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ