Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FunContact 2.1 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 318

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis FunContact 2.1 (Windows Mobile) - Mobile

Aplikacja FunContact napisana pod systemy Windows Mobile jest nietypowym rozwiązaniem, które w urządzeniach z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na przewijanie listy kontaktów za pomocą jednego palca jak w telefonach IPhone. Niestety FunContact nie jest free. W FunContact znajdziemy dodatkowe funkcję w postaci małego okienka z cyferkami, które umożliwia wprowadzanie numeru nie znajdującego się na liście kontaktów lub choćby funkcję pozwalającą na rozszerzony opis danego kontaktu o takie dane jak zdjęcia, nagrania, adresy email itp.. Jako kolejna produkcja znanego już twórcy VITO Technology, również FunContact nie jest po Polsku. FunContact download udostępniamy poniżej, kliknij pobierz aby ściągnąć plik instalacyjny na dysk.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • PockeTender 1.0

  PockeTender stworzona na systemy Windows Mobile jest aplikacją, która zdecydowanie znajdzie zainteresowanie wśród grona barmanów lub po prostu osób lubiących przygotowywać drinki.

 • TravelCapitols 1.0

  Aplikacja Travelcapitols stworzona dla Windows Mobile przez znanego nam już programistę narzędzi mobilnych Vicenta Collure z pewnością przyda się osobom często podróżującym po świecie.

 • Screenshot for Symbian OS S60 1st/2nd Edition 2.50

  Prosty w obsłudze i bezpłatny program służący do wykonywania zrzutów ekranu telefonu komórkowego.

 • nHammer 0.1

  Aplikacja nHammer korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FunContact 2.1 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ