Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FoodMenu 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 23 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 128

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FoodMenu 1.0 - Mobile

FoodMenu to aplikacja dla Windows Mobile, która została stworzona na potrzeby elektronicznych notatek kulinarnych dla naszych Pocket PC. W FoodMenu z łatwością możemy tworzyć całe menu potraw. Aplikacja jest podzielona na różne kategorie takie jak dania główne, zupy, desery, zakąski, sałatki, napoje itp.  co sprawia, że zapisywanie i wyszukiwanie potraw jakie nas interesują to żaden problem, wystarczy wpisać uprzednio zapisaną nazwę danej potrawy a program wyświetli ją z bazy. Niestety FoodMenu nie jest po Polsku. Na szczęście FoodMenu jest aplikacją freeware, co oznacza, że używanie jej jest darmowe. FoodMenu download dostępny poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Best Torch 1.01 (S60 2nd)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

 • AutoCam UIQ3 1.30

  Prosty program pozwalający na tworzenie zrzutów z ekranu urządzenia mobilnego i zapisywanie ich w wielu popularnych formatach.

 • Neoreboot 1.0

  Neoreboot to aplikacja do szybkiego resetowania telefonu. Program działa z telefonami z systemem Symbian i pozwala na błyskawiczne zresetowanie urządzenia za pomocą jednego kliknięcia.

 • Pocket Battery Analyzer 1.12

  Pocket Battery Analyzer to aplikacja do prezentowania poziomu naładowania baterii oraz jej wydajności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FoodMenu 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ