Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FolderSubjects 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 11 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 189

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FolderSubjects 1.0 - Mobile

Program FolderSubjects napisany pod systemy Windows Mobile przez znanego twórcę aplikacji Vincenta Collura z pewnością znajdzie zastosowanie wśród osób, które mają nawyk robienia notatek z lekcji, z wykładów w telefonie. Działanie aplikacji jest oparte na stworzeniu 11 osobnych katalogów z najpopularniejszymi przedmiotami szkolnymi, w każdym z katalogów możemy przechowywać dokumenty, pliki, nagrania głosowe związane z danym przedmiotem. FolderSubjects nie jest po Polsku. Aplikacja FolderSubjects jest natomiast free, ale do poprawnego działania wymaga obecności pliku BeanDLL.dll oraz bibliotek Visual Basic. FolderSubjects download udostępniamy poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się bezpośrednio na twoim komputerze.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • EasyPrint 1.0

  EasyPrint to nowa aplikacja na systemy Android pozwalająca na drukowanie dokumentów bezpośrednio z urządzeń Android za pośrednictwem stosunkowo młodego serwisu Google Cloud.

 • cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.

 • nHammer 0.1

  Aplikacja nHammer korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • Full Screen Caller version 1.01 Series 80

  BestFull Screen Caller to aplikacja, która wyświetla podczas połączenia duże zdjęcie osoby dzwoniącej lub podaje szczegółowe informacje o kontakcie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FolderSubjects 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ