Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlashLight v7 (WM) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: twolf
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 531 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 632

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FlashLight v7 (WM) - Mobile

          FlashLight jest dedykowane na urządzenia z systemem Windows Mobile nie posiadające na wyposażeniu w aparacie forograficznym lampy błyskowej.

Aplikacja działa niczym latarka poprzez rozjaśnienie na maksymalnym poziomie ekranu urządzenia przenośnego. W FlashLight znajdziemy wiele źródeł światła, np. sygnały sos lub możliwość wysłania komunikatów alfabetem Morse'a, światło latarni morskiej, wirtualna zapalniczka czy zapałka. Wszystko jest wspierane przez dodatkowe efekty dźwiękowe. Plik exe wstarczy uruchomić na urządzeniu Pocket PC bez potrzeby instalacji.

Menu programu FlashLight nie jest po Polsku. Aplikacja FlashLight jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz skorzystać z FlashLight użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Flashlight with LED Support 3.9.9

  Flashlight with LED Support to niewiarygodnie prosta a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja która może okazać się przydatna w nie jednej sytuacji.

 • Large Time Screensaver 1.04 (S60 3rd)

  Large Time Screensaver wyświetla jako wygaszacz ekranu duży, czytelny zegarek cyfrowy.

 • UPX4PPC 0.4.4

  Aplikacja Upx4PPC stworzona pod platformy Windows Mobile przez firmę Cotulla to narzędzie służące do kompresji plików i ich optymalizacji.

 • FreeCallSprite 1.02 (Symbian S60 3rd edition)

  Przydatny program dzięki, któremu nie ma konieczności trzymania telefonu od wybrania nr do nawiązania połączenia. Aplikacja powiadomi użytkownika o odebraniu przez rozmówce wibracjami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlashLight v7 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ