Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DrinkLimiter 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 23 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 148

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DrinkLimiter 1.0 - Mobile

Aplikacja DrinkLimiter napisana na systemy Windows Mobile przez znanego już autora Vincent Collura jest rozwiązaniem ograniczającym wydatki na alkohol w barach. DrinkLimiter w sprytny sposób pozwala zdefiniować kwotę, która następnie przeliczana jest na koszt każdego z drinków i w razie przekroczenia budżetu program wyświetla alert z taką informacją. Niestety język w jakim komunikuje się z nami program DrinkCategorizer nie jest PL . DrinkCategorizer do poprawnego działania wymaga obecności w systemie pliku BEANDLL.dll oraz Bibliotek Visual Basic. DrinkCategorizer jest wersją freewarę a więc korzystanie z niego jest całkowicie darmowe. DrinkCategorizer download dostępny jest poniżej, aby ściągnąć plik kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • PyS60 (Python) 1.4.4 (Symbian S60 2nd Edition FP3)

  PyS60 jest dodatkiem do systemu Symbian umożliwiającym uruchamianie aplikacji napisanych w języku Python.

 • Weather 1.1.20 (320 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • Battery Extender 1.06 (Symbian S60 3rd edition)

  Battery Extender to prosty program pozwalający na zmniejszenie zużycia baterii w telefonach wyposażonych w system Symbian S60 3rd edition.

 • FunContact 2.1 (Windows Mobile)

  Aplikacja FunContact napisana pod systemy Windows Mobile jest nietypowym rozwiązaniem, które w urządzeniach z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na przewijanie listy kontaktów za pomocą jednego palca jak w telefonach IPhone.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DrinkLimiter 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ