Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DrinkCategorizer 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 44 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 201

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DrinkCategorizer 1.0 - Mobile

Aplikacja DrinkCategorizer stworzona na systemy Windows Mobile przez znanego już autora Vincent Collura pozwala na tworzenie bazy własnych drinków. DrinkCategorizer po zapisaniu konkretnych pozycji umożliwia zrzut całej bazy do postaci pliku HTML lub TXT. Program do tworzenia listy drinków wyposażony jest również w możliwość przesyłania przepisów do naszych, przyjaciół, znajomych poprzez port IR lub wiadomości email, niestety język DrinkCategorizer nie jest PL . DrinkCategorizer do poprawnego działania wymaga obecności w systemie pliku BEANDLL.dll oraz Bibliotek Visual Basic. DrinkCategorizer jest wersją freewarę a więc korzystanie z niego jest całkowicie darmowe. DrinkCategorizer download dostępny jest poniżej, aby ściągnąć plik kliknij pobierz.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 6)

  Pocket Hack Master to aplikacja do zarządzania wydajnością procesora w urządzeniach z systemem Windows Mobile.

 • TravelCapitols 1.0

  Aplikacja Travelcapitols stworzona dla Windows Mobile przez znanego nam już programistę narzędzi mobilnych Vicenta Collure z pewnością przyda się osobom często podróżującym po świecie.

 • ZiPhone 3.0 (iPhone)

  ZiPhone pozwala odblokować iPhona tak, aby można było zainstalować na nim zewnętrzne oprogramowanie.

 • Handy Weather 5.01 (Symbian S60 UIQ3)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DrinkCategorizer 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ