Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Digital Hair Style for PPC - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Gan-X Software Pvt
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 3998

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Digital Hair Style for PPC - Mobile

Dzięki aplikacji Digital Hair Style będziemy mogli bez problemu wykreować nasz nowy wizerunek. Program pozwala na dopasowywanie fryzur do konkretnego, wcześniej zdefiniowanego zdjęcia, a jest w czym wybierać bowiem baza zawiera około 100 różnych rodzajów fryzur. W Digital Hair Style możemy wybrać także długość oraz kolor nowego uczesania a więc możliwości są ogromne. Język w jakim komunikuje sięz nami aplikacja Digital Hair Style nie jest PL. Wbrew pozorom nie jest to aplikacja skierowana głównie dla Pań, Panowie także znajdą tutaj coś dla siebie. Ukończone wizerunki można przesyłać do znajomych, oddalać, przybliżać a także obracać. Digital Hair Style nie jest free, prezentowana tutaj wersja to Trial. Digital Hair Style download dostępny jest poniżej w postaci przycisku pobierz.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Handy Zip (S60 3rd)

  Handy Zip to aplikacja do otwierania i tworzenia archiwów ZIP na telefony komórkowe.

 • Best Full Screen Clock 1.02 (S60 3rd)

  Best Full Screen Clock przekształca nasz ekran w analogowy zegarek.

 • Time Machine 1.7.1 (S60 2nd)

  Time Machine to rozbudowana aplikacja do pomiaru i prezentacji czasu dla telefonów z systemem Symbian OS.

 • KeySwop 0.3

  Kolejna aplikacja z serii dodawania skrótów klawiaturowych pod nazwą KeySwop napisana przez Vicott Wong pod systemy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób, które lubią szybko poruszać się po funkcjach swojego Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Digital Hair Style for PPC - Mobile

dodał: ~m.k , 09.05.2009

Fajne

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ