Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CookingItalian 4 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 415 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 255

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CookingItalian 4 - Mobile

Aplikacja CookingItalian wprowadza nas w środowisko kuchni Włoskiej. Program umożliwia dostęp do  obszernego zbioru przepisów kulinarnych kuchni Włoskiej. Niestety język CookingItalian to nie PL. Jednak narzędzie jest banalne w obsłudze, aby odnaleźć konkretną potrawę w wyszukiwarce wpisujemy początkowe litery a program automatycznie będzie dopasowywał nazwy potraw do wpisywanych przez nas fraz. Kiedy już znajdziemy interesującą nas potrawę, jej przepis oraz technika wykonania są szczegółowo opisane. Jak się okazuje, znalezione przepisy można wysyłać do znajomych za pomocą np. wiadomości email. Program CookingItalian jest za free, a więc korzystanie z niego nic nie kosztuje. CookingItalian 4 download dostępny jest poniżej. Aby ściągnąć plik instalacyjny kliknij pobierz.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Quick Weather 1.0

  Quick Weather jest aplikacją napisaną na systemy Windows Mobile, która w naszym urządzeniu pełni funkcję powiadomienia pogodowego opartego o popularne, zagraniczne serwisy pogodowe.

 • Battery Saver 1.3

  Aplikacja Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon. Program posiada wiele pożytecznych funkcji i planów pracy, co w efekcie jak podaje producent może zwiększyć czas działania baterii aż do 30%!

 • Best Full Screen Caller 1.01 (S80)

  Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.

 • Open Home 6.1

  Open Home jest jedną z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji służących personalizacji naszego urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Android. Prezentowana tutaj wersja to BETA nadchodzącej wersji 6.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CookingItalian 4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ