Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Communication Suite 1.5 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 409

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Communication Suite 1.5 - Mobile

Communication Suite dla systemów Windows Mobile jest aplikacją z rodziny poznanego już wcześniej producenta VITO Technology. Program stanowi rozwiązanie, które umożliwia funkcjonalne zarządzanie naszym urządzeniem przenośnym poprzez zgrupowanie ich pod konkretnymi pozycjami. Organizacja najważniejszych aplikacji pozwala na znacznie sprawniejszą pracę w systemie. W Communication Suite dostępne grupy to: Winterface, Funcontacts, Sms-Chat oraz Zoomboar, co więcej program ma przejrzysty i cieszący oko interfejs. Trzeba pamiętać że Communication Suite nie jest po Polsku. Warto także wspomnieć, że Communication Suite nie jest free, zatem wersja próbna jaką udostępnia Producent posiada ograniczenia funkcjonalności. Communication Suite download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Nokmote 1.00 beta 3 (Symbian S60 3rd edition)

  Doskonała aplikacja pozwalająca sterować telefonem z wbudowanym czujnikiem ruchu za pomocą gestów.

 • Home 1.51a (WM 5/6/6.1)

  Interfejs do telefonów z systemem Windows Mobile 5, 6 oraz 6.1.

 • ZiPhone 3.0 (iPhone)

  ZiPhone pozwala odblokować iPhona tak, aby można było zainstalować na nim zewnętrzne oprogramowanie.

 • PocketPC Mark 1.03

  Program PocketPC Mark napisany pod systemy Windows Mobile to doskonała aplikacja do testowania wydajności naszego urządzenia przenośnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Communication Suite 1.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ