Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best RegEdit 1.00 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 68 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 2722

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Best RegEdit 1.00 - Mobile

Aplikacja Best RegEdit stworzona dla Windows Mobile jest przydatnym narzędziem stworzonym na potrzeby organizacji wpisów w rejestrze każdej platformy mobilnej. Podobnie jak wbudowana w system wersja na PC, ten nie wielki edytor umożliwia przeglądanie, pełną edycję wpisów w rejestrze oraz także wyszukiwanie kluczy. Czasami dzieje się tak, że w systemie pojawiają się błędy np. związane z aplikacjami które zostały usunięte a system nadal się do nich odwołuje – w takich przypadkach narzędzie Best RegEdit bez języka pl niestety może okazać się przydatne. Producent aplikacji Best RegEdit udostępnia ją free. Best RegEdit download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Mobiola Headset 1.0 Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

 • FreeCallSprite 1.02 (Symbian S60 3rd edition)

  Przydatny program dzięki, któremu nie ma konieczności trzymania telefonu od wybrania nr do nawiązania połączenia. Aplikacja powiadomi użytkownika o odebraniu przez rozmówce wibracjami.

 • Advanced Configuration Tools 3.3

 • Themes Launcher 1.0

  Themes Launcher to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach z systemem Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best RegEdit 1.00 - Mobile

dodał: ~darec_c , 11.07.2009

to nie jest freeware tylko 15-dniowy trial

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ