Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoReset 1.0.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: GibbsUSA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 42 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 335

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoReset 1.0.1 - Mobile

AutoReset dla systemów Windows Mobile jest nie wielką i nie zwykle prostą w użyciu aplikacją służącą do automatycznego resetowania systemu w naszych urządzeniach przenośnych. W programie możemy ustawić np. konkretną datę i dokładną godzinę a wtedy AutoReset podejmie działanie i  uruchomi ponownie nasze urządzenie, możemy również ustalić regularny termin np. raz w tygodniu. Licencją programu AutoReset jest freeware, co oznacza że korzystanie z niego nie wiąże się z jakimi kol wiek opłatami. Niestety AutoReset w języku pl nie jest dostępny, jednak narzędzie ogranicza się w zasadzie do 2 opcji więc nie powinno to sprawdzić problemu osobom nawet kompletnie nie znającym języka obcego. AutoReset download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Alon Screen Capture for S60 1.10

  Proste narzędzie umożliwiające tworzenie screenów z ekranu telefonu komórkowego.

 • KeySwop 0.3

  Kolejna aplikacja z serii dodawania skrótów klawiaturowych pod nazwą KeySwop napisana przez Vicott Wong pod systemy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób, które lubią szybko poruszać się po funkcjach swojego Pocket PC.

 • Weather 1.1.20 (96px)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • KeypadLock 1.00 (S60 3rd)

  KeypadLock to niewielka aplikacja do automatycznego blokowania klawiatury.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoReset 1.0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ