Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Art of Positions 3.0.1 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Binaryfish
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 714

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Art of Positions 3.0.1 (Smartphone) - Mobile

Aby wasze życie seksualne było bogatsze w ciekawe doznania i intymne przeżycia z pomocą nadchodzi niezastąpiona aplikacja Art of Positions stworzona dla Windows Mobile. Art of Positions to zbiór pozycji seksualnych jakie możesz śmiało wypróbować ze swoim partnerem, katalog zawiera ponad 80 ilustrowanych pozycji zaczerpniętych z takich publikacji jak popularna Kama Sutra, czy choćby Ananga Ranga. Art of Positions nie jest za free, producent umożliwia przetestowanie programu przez określony okres czasu. Aby dotrzeć do wybranej pozycji wystarczy użyć wyszukiwarki wbudowanej w program Art of Positions, można także po prostu  przeglądać pozycję z listy, każdy z rekordów jest szczegółowo opisany z dołączoną ilustracją. Język Art of Positions nie jest Pl, jednak ilustracje oddają meritum tematu. Art of Positions download dostępny jest poniżej, aby plik instalacyjny znalazł się na twoim komputerze -kliknij pobierz.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Weather 1.1.20 (220 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • gpSPhone 2.5

  gpSPhone to prosty w użyciu emulator Gameboy Advance dla iPhona.

 • HourPower 1.5 (Symbian S60 3rd edition)

  Prosta aplikacja, która odczytuje aktualną godzinę korzystając z syntezatora mowy.

 • nPunch 0.01

  Aplikacja nPunch korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Art of Positions 3.0.1 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ