Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Art of Positions 3.0.1 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Binaryfish
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 554

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Art of Positions 3.0.1 (Pocket PC) - Mobile

Aby wasze życie seksualne było bogatsze w ciekawe doznania i intymne przeżycia z pomocą nadchodzi niezastąpiona aplikacja Art of Positions stworzona dla Windows Mobile. Art of Positions to zbiór pozycji seksualnych jakie możesz śmiało wypróbować ze swoim partnerem, katalog zawiera ponad 80 ilustrowanych pozycji zaczerpniętych z takich publikacji jak popularna Kama Sutra, czy choćby Ananga Ranga. Art of Positions nie jest za free, producent umożliwia przetestowanie programu przez określony okres czasu. Aby dotrzeć do wybranej pozycji wystarczy użyć wyszukiwarki wbudowanej w program Art of Positions, można także po prostu  przeglądać pozycję z listy, każdy z rekordów jest szczegółowo opisany z dołączoną ilustracją. Język Art of Positions nie jest Pl, jednak ilustracje oddają meritum tematu. Art of Positions download dostępny jest poniżej, aby plik instalacyjny znalazł się na twoim komputerze -kliknij pobierz.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Rotate Screen v1.1

  Rotate Screen to aplikacja służąca do obracania pozycji ekranu tak aby obraz wyświetlany był zarówno w poziomie jak i w pionie.

 • AutoCam UIQ3 1.30

  Prosty program pozwalający na tworzenie zrzutów z ekranu urządzenia mobilnego i zapisywanie ich w wielu popularnych formatach.

 • Mobiola Microphone Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu jako bezprzewodowego mikrofonu podłączonego do komputera za pomocą Bluetooth.

 • pRuler 1.2

  pRuler to aplikacja, którą można wykorzystać do zmierzenia odległości lub rozmiarów przedmiotu za pomocą urządzenia Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Art of Positions 3.0.1 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ