Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced Configuration Tools 3.3 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Julien Schapman
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.10.2010
Rozmiar: 283 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 124

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Advanced Configuration Tools 3.3 - Mobile

Aplikacja Advanced Configuration Tools została zaprojektowana z myślą o usprawnieniu działania systemów Windows Mobile. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących mieć możliwość personalizacji niemal wszystkich ustawień systemowych. Jak podaje autor, aplikacja koncentruje w sobie największy zbiór tweaków, w sumie znajdziemy ich tutaj około 170. W Advanced Configuration Tools znajdziemy sekcję konfiguracji nakładek producentów jak przykładowo SmartTouch, możemy zmienić skojarzenia plików lub np. skorygować wygładzanie czcionek Clear Type. Program jest potężnym narzędziem, które doceni nie jeden użytkownik - ustawienia możemy zmieniać, importować, ekspoartować. ACT nie występuje w wersji PL, nie mniej jednak obsługa jest banalnie prosta. Polecamy skorzystać z instrukcji instalacji, która znajduje się poniżej. Aplikacja jest całkowicie darmowa.

PORADNIK INSTALACJI: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodąnr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.

 • Light Control 1.11 (S60 3rd)

  Light Control to prosty program na Symbian OS, który służy do zarządzania podświetlaniem klawiatury i ekranu.

 • CookingItalian 4

  Aplikacja CookingItalian wprowadza nas w środowisko kuchni Włoskiej. Program umożliwia dostęp do obszernego zbioru przepisów kulinarnych kuchni Włoskiej.

 • WinXplore 0.5.1

  WinXplore to proste i praktyczne narzędzie napisane pod systemy Windows Mobile stworzone z myślą o zarządzaniu folderami oraz plikami systemowymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced Configuration Tools 3.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ