Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

a-stop 0.12 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Andrzej Benek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 185 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 938

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis a-stop 0.12 (Windows Mobile) - Mobile

Prosta i przydatna aplikacja A-stop dla systemów Windows Mobile to ciekawa propozycja z dziedziny zarządzania czasem na urządzeniach mobilnych. Program A-stop pełni rolę prostego zegara który wyposażono w funkcję stopera oraz odliczania czasu czyli timera. Mając tą aplikację w telefonie z powodzeniem możemy użyć jej jako zamiennika prawdziwych timerów np. Kuchennych czy stoperów sportowych do odmierzania czasu podczas choćby biegania. Program A-stop jest wersją po Polsku, napisaną przez Andrzeja Benka . Autor A-stop udostępnił program free, tak więc korzystanie z niego jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami. A-stop download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Pocket Battery Analyzer 1.12

  Pocket Battery Analyzer to aplikacja do prezentowania poziomu naładowania baterii oraz jej wydajności.

 • Best Full Screen Caller 3.04 (S60 1st)

  Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.

 • Best Full Screen Clock 1.00 (S60 2nd)

  Best Full Screen Clock przekształca nasz ekran w analogowy zegarek.

 • FlashLight v7 (WM)

  FlashLight jest dedykowane na urządzenia z systemem Windows Mobile nie posiadające na wyposażeniu w aparacie forograficznym lampy błyskowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: a-stop 0.12 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ