Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

W.I.M.P. 1.40 (WM) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: WIMP Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 137 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 263

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis W.I.M.P. 1.40 (WM) - Mobile

              W.I.M.P. to aplikacja na Windows Mobile, której nazwa to skrót od angielskiej nazwy Where Is My Phone. Aplikacja W.I.M.P.  na urządzenia mobilne służy do lokalizowania zagubionego Lub skradzionego telefonu.

Mając to narzędzie zdecydowanie zwiększają się naszej szanse na odnalezienie zagubionego aparatu. W.I.M.P. na telefonie do poprawnego działania wymaga wbudowanego odbiornika GPS. Wystarczy wysłać specjalny sms na telefon a program W.I.M.P. odeśle dane na temat położenia, które będzie można nanieść na mapę. Sporą zaletą programu W.I.M.P. dla mobile jest to, że zawsze działa w tle, a więc nie powiadamia w jakikolwiek sposób że jest aktywny w systemie a po zresetowaniu telefonu automatycznie się uruchomi. A więc jak widać program jest doskonałym narzędziem, które warto mieć. Aplikacja W.I.M.P. nie jest za free, producent udostępnia wersję Trial. Jeżeli chcesz korzystać z programu W.I.M.P. w trybie pełna wersja należy wykupić niezbędną licencję. Menu aplikacji W.I.M.P. nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z programu W.I.M.P. użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI W.I.M.P. portable:
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.

Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • MapDroyd 1.0.2

  Dzięki aplikacji MapDroyd na systemy Android już nigdy nie będziesz szukał hot-spota WiFi w zasięgu bądź płacił za drogie połączenie internetowe realizowane poprzez sieć operatora.

 • Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 1.70

  MiniGPS to aplikacja, która gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę.

 • GPSViewer 2.5 JAVA S60v2

  GPSViewer to świetny program napisany w języku JAVA, który poda nam dokładne dane pobrane z nadajnika GPS wbudowanego w nasz telefon.

 • Nokia Sports Tracker 3.5 (Symbian S60 3rd edition)

  Jeżeli zamierzasz zacząć biegać, jeździć na rowerze – generalnie aktywnie spędzać czas i przykładać się do tego systematycznie aplikacja Nokia Sports Tracker na Symbian OS jest świetnym rozwiązaniem, które pomoże ci w osiągnięciu tego celu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: W.I.M.P. 1.40 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ