Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO Navigator II 1.33 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 04.11.2008
Rozmiar: 638 kB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1309

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO Navigator II 1.33 - Mobile

Aplikacja VITO Navigator dla systemów Windows Mobile to narzędzie stworzone na potrzeby określania naszej aktualnej pozycji na mapie dla urządzeń mobilnych wyposażonych w odbiorniki GPS. Program jest nie zwykle prosty i intuicyjny i choć VITO Navigator po Polsku nie występuje to z pewnością nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. VITO Navigator pozwala na wyświetlanie położenia użytkowników, potrafi wyznaczać trasy dla konkretnych lokalizacji a także może zapamiętać uprzednio wprowadzoną przez nas trasę. Program dzięki specjalnym wtyczkom posiada również funkcję rozbudowy, np. o funkcję prędkościomierza. Niestety VITO Navigator nie jest za darmo, jest to wersja Shareware. VITO Navigator download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Ovi Maps 3.04 (Symbian S60 5th edition)

  Ovi Maps to popularny od dłuższego czasu zestaw doskonałych jakościowo map na telefony Nokia. Sama w sobie aplikacja pozwala na przeglądanie darmowych map ponad 150 krajów.

 • Google Maps 5.0 PL

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps dla Windows Mobile. Program Google Maps na urządzenia mobilne opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google.

 • Psiloc Where I am Symbian OS UIQ 2.00

  Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.

 • GPS Sport Tracker 1.0 Windows Mobile 6 Pro

  GPS Sport Tracker to prosta aplikacja dla ludzi aktywnych, pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile. Program z powodzeniem przyda się wszystkim tym, którzy lubią jazdę na rowerze, bieganie, chodzenie po górach i inne sporty, w których pomocne jest mierzenie dystansu lub wysokości n.p.m.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO Navigator II 1.33 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ