Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO FindMe 1.2 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 04.11.2008
Rozmiar: 585 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 406

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO FindMe 1.2 - Mobile

Nie możesz odnaleźć znajomych a oni ciebie? Dzięki aplikacji VITO FindMe stworzonej dla Windows Mobile na urządzenia przenośne ten problem stanie się przeszłością. Dzięki VITO FindMe możesz swobodnie otrzymywać informację na temat lokalizacji telefonu twoich znajomych. Działanie narzędzia jest niezwykle łatwe, po zainstalowaniu VITO FindMe nie dostępnego za darmo niestety, program generuje unikalny kod, który następnie zostaje przypisany pod konkretne urządzenie. Aby odnaleźć konkretny kod nadany np. naszemu znajomemu którego chcemy odnaleźć – najpierw przesyła on swój kod do nas, a my za pomocą wiadomości sms przesyłam kod na specjalny nr. Aby w odpowiedzi otrzymać lokalizację GPS. Współrzędne można nanieść np. na Google Maps. VITO FindMe po Polsku na chwile obecną nie jest dostępny. Natomiast VITO FindMe download  jak najbardziej dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.


Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • I am here 1.00 S60v2

  Często zdarza się sytuacja kiedy staramy się komuś wyjaśnić na odległość czy nawet w bezpośredniej rozmowie gdzie znajduje się dokładnie jakieś miejsce, adres i jak tam najprościej dojechać. Z programem pod nazwą I am here firmy Melon Mobile stanie się to o wiele łatwiejsze. Program pozwoli nam zlokalizować miejsce w którym aktualnie przebywamy poprzez GPS lub Cell ID a następnie wyślę pozycję smsem do wybranej osoby.

 • CoPilot Live Europe (Android) 8.2.0.590

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.

 • Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 3rd 1.15

  MiniGPS to aplikacja, która gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę.

 • BlueGPS4Droid 1.2.2

  BlueGPS4Droid to prosta i łatwa w użyciu aplikacja do używania zewnętrznego urządzenia GPS przy pomocy połączenia Bluetooth.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO FindMe 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ