Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO AstroNavigator II 2.01 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 969

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO AstroNavigator II 2.01 - Mobile

Program VITO AstroNavigator dla Windows Mobile jest nie typową propozycją dla osób, które uwielbiają koncentrować swoją uwagę na gwiazdach. Aplikacja swojemu użytkownikowi pozwala wyświetlić podgląd części mapy nieba dostosowując obraz do pozycji w której aktualnie się znajdujemy. VITO AstroNavigator dzięki ogromnej bazie informacji (jak podaje producent niemal 9000 ciał niebieskich) stwarza doskonałą okazję do wnikliwej analizy nieskończonej otchłani wszechświata. VITO AstroNavigator umożliwia download informacji przede wszystkim o wszystkich planetach układu Słonecznego, księżycu oraz konstelacji gwiazd. VITO AstroNavigator nie jest za darmo, producent aplikacji w trybie ograniczonym pozwala na korzystanie z programu przez określony czas(20min). VITO AstroNavigator nie jest po Polsku.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPSViewer 2.5 JAVA S60v3

  GPSViewer to świetny program napisany w języku JAVA, który poda nam dokładne dane pobrane z nadajnika GPS wbudowanego w nasz telefon.

 • DeliveriesRoutes 1.0

  DeliveriesRoutes jest prostą , nie wielką i darmową aplikacją na systemy windwos mobile, która współpracuje z wbudowanym w telefon modułem GPS.

 • CellGPS 2.10 (Symbian S60 2nd edition)

  CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 • Tracker.py 0.20.4 alpha (S60 3rd)

  Tracker.py na Symbian OS to aplikacja przeznaczona do zapisywania informacji o pokonanej trasie. Program może okazać się szczególnie interesujący dla osób, które często organizują piesze wycieczki np. w góry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO AstroNavigator II 2.01 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ