Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO ActiveTrace 2.01 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 607 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 607

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO ActiveTrace 2.01 (Smartphone) - Mobile

Program VITO ActiveTrace pod systemy Windows Mobile na Smartphone z pewnością zainteresuje osoby, które aktywnie spędzają czas oraz dużo przemieszczając się z miejsca na miejsce. Wystarczy ustawić w stan aktywny a resztą zajmie się już sam program, VITO ActiveTrace będzie rejestrował naszą aktywność, tzn. możemy np. na podstawie danych płynących z  odbiornika GPS możemy mierzyć przebyte przez nas odległości, czas biegu, czas spaceru itp. Dodatkowo dzięki możliwości wprowadzania własnych parametrów i ustawień otrzymamy jeszcze bardziej spersonalizowane wyniki. VITO ActiveTrace nie jest za darmo, producent pozwala na przetestowanie aplikacji przez pewien okres czasu. Aplikacja VITO ActiveTrace po Polsku nie jest dostępna, przynajmniej na chwilę obecną. VITO ActiveTrace download dostępny poniżej, kliknij pobierz i ściągnij plik instalacyjny wprost na twój komputer.


Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • OpenGPSTracker (Android)

  OpenGPSTracker to przydatny i ciekawy program współpracujący z platformami Android, który zapisuje a następnie pokazuje ślad GPS. Wystarczy na starcie trasy czy podróży kliknąć record a telefon automatycznie w oparciu o moduł GPS zacznie zapisywanie przebytej trasy.

 • Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 3rd 1.15

  MiniGPS to aplikacja, która gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę.

 • ExtGPS 0.31 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia udostępnienie za pośrednictwem Bluetooth wbudowanego w telefon modułu GPS innym urządzeniom.

 • CoPilot Live Premium Europe (Android) 9.1.0.119

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO ActiveTrace 2.01 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ