Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO ActiveTrace 2.01 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 04.11.2008
Rozmiar: 706 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 498

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO ActiveTrace 2.01 - Mobile

Program VITO ActiveTrace pod systemy Windows Mobile na urządzenia przenośne z pewnością zainteresuje osoby, które aktywnie spędzają czas oraz dużo przemieszczając się z miejsca na miejsce. Wystarczy ustawić w stan aktywny a resztą zajmie się już sam program, VITO ActiveTrace będzie rejestrował naszą aktywność, tzn. możemy np. na podstawie danych płynących z  odbiornika GPS możemy mierzyć przebyte przez nas odległości, czas biegu, czas spaceru itp. Dodatkowo dzięki możliwości wprowadzania własnych parametrów i ustawień otrzymamy jeszcze bardziej spersonalizowane wyniki. VITO ActiveTrace nie jest za darmo, producent pozwala na przetestowanie aplikacji przez pewien okres czasu. Aplikacja VITO ActiveTrace po Polsku nie jest dostępna, przynajmniej na chwilę obecną. VITO ActiveTrace download dostępny poniżej, kliknij pobierz i ściągnij plik instalacyjny wprost na twój komputer.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Share 1.4.1

  Czy kiedykolwiek próbowałeś odnaleźć swoich przyjaciół w rozległym publicznym miejscu? GPS Share jest aplikacją, która została stworzona własnie do tego celu.

 • SmartComGPS 1.5 (S60 3rd)

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

 • Compass3D 3.6

  Compass3D to prosta i nie wielka aplikacja na platformy Android, która jak sama nazwa wskazuje służy jako kompas.

 • GPS Speed 3.8

  GPS Speed stanowi nie wielką aplikację na platformę Android, która służy jako cyfrowy miernik prędkości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO ActiveTrace 2.01 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ