Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Traffic Vizzion - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Vizzion
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 132 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone
Liczba pobrań: 511

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Traffic Vizzion - Mobile

Kolejne narzędzie o nazwie Traffic Vizzion pod Windows Mobile  stanowi aplikacje, którą z pewnością nie pogardzi nie jeden kierowca. Program umożliwia sprawdzenie w czasie rzeczywistym, która część miasta jest zakorkowana.  Mechanizm działania Traffic Vizzion jest nie zwykle prosty, aplikacja wyświetla mapę drogową natomiast użytkownik wskazuję obraz z kamery zainstalowanej na ruchliwych skrzyżowaniach czy autostradach. Traffic Vizzion nie jest po Polsku, niestety nie jest to jedyny minus bowiem za sprawą przygotowanych map korzystanie z niej na chwilę obecną możliwe jest tylko w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych.  Traffic Vizzion download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz aby ściągnąć plik instalacyjny wprost na twój komputer.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Sport Tracker 1.0 Windows Mobile 6 QVGA

  GPS Sport Tracker to prosta aplikacja dla ludzi aktywnych, pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile. Program z powodzeniem przyda się wszystkim tym, którzy lubią jazdę na rowerze, bieganie, chodzenie po górach i inne sporty, w których pomocne jest mierzenie dystansu lub wysokości n.p.m.

 • QuickGPS 2.0 (UIQ 3)

  QuickGPS to program do nawigacji na Symbian OS wspierający urządzenia GPS. Program przechowuje mapy w specjalnym formacie, do którego bez problemu i bardzo szybko możemy przekonwertować mapy Google oraz pozwala wyświetlać pozycje użytkownika na nich.

 • GPS Speed 3.8

  GPS Speed stanowi nie wielką aplikację na platformę Android, która służy jako cyfrowy miernik prędkości.

 • Smartphone Tracker 1.1.0.3 beta

  Smartphone Tracker to sprytne narzędzie pozwalające wykorzystać dobrodziejstwa nawigacji Gps w telefonie. Dzięki aplikacji mamy szansę na znalezienie skradzionego lub zagubionego telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Traffic Vizzion - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ