Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smartphone Tracker 1.1.0.3 beta - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Yaniv Nahum
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 965 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 590

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Smartphone Tracker 1.1.0.3 beta - Mobile

            Smartphone Tracker to sprytne narzędzie pozwalające wykorzystać dobrodziejstwa nawigacji Gps w telefonie. Dzięki aplikacji mamy szansę na znalezienie skradzionego lub zagubionego telefonu.

Wystarczy wysłać na zagubiony telefon wiadomość sms, która zawiera specjalny kod, wtedy telefon dokona autoryzacji i uruchomi moduł GPS, następnie pobierze dane o swoim położeniu i wyśle emailem lub zwrotną wiadomością sms współrzędne. Współrzędne wystarczy nanieść na mapę i gotowe.
Smartphone Tracker jest całkowicie za free. Menu aplikacji Smartphone Tracker po Polsku jeszcze nie jest dostępne.

Aby skorzystać z programu Smartphone Tracker użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • CellGPS 2.10 (Symbian S60 3rd edition)

  CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 • VITO AstroNavigator II 2.01

  Program VITO AstroNavigator dla Windows Mobile jest nie typową propozycją dla osób, które uwielbiają koncentrować swoją uwagę na gwiazdach. Aplikacja swojemu użytkownikowi pozwala wyświetlić podgląd części mapy nieba dostosowując obraz do pozycji w której aktualnie się znajdujemy.

 • CellGPS 2.01 (S60 1st/2nd)

  CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 • Mapy Google 5.3.0

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps teraz dostępne na platformę Android. Program Google Maps opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smartphone Tracker 1.1.0.3 beta - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ