Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartMap 3.54 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 04.11.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 for Smartphone
Liczba pobrań: 2141

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis SmartMap 3.54 - Mobile

SmartMap pod platformy Windows Mobile jest narzędziem korzystającym z opisywanej już wcześniej aplikacji pod nazwą VITO MapManager. Opisywany program firmy VITO Technology stanowi aplikację, która do poprawnego działania wykorzystuje wbudowany odbiornik GPS na telefon.

SmartMap jest kompatybilny z każdym odbiornikiem GPS protokołu NMEA ( gniazdo Compact Flash, port szeregowy, Bluetooth) SmartMap generalnie ma możliwość korzystania z map wektorowych oraz rastrowych, a więc dowolność wprowadzania map poprzez pliki zewnętrzne jest dość obszerna. Ten swoisty gps na telefon umożliwia realizację takich zadań jak np. przeglądanie map, określenie swojej aktualnej pozycji na mapie, bieżący podgląd wyznaczonej trasy, zapisywanie bieżącej trasy, a także eksportowanie zapisanej trasy do pliku w postaci ESRI shape.

SmartMap jest wyposażony dodatkowo w wiele innych funkcji m.in.  pokazywanie dokładnej lokacji, prędkości, skali mapy, kompasu, eksport tras także w popularnym formacie GIS, odczytywanie map wektorowych wykonanych z plików źródłowych GIS oraz odczyt map rastrowych złożonych z kilku zdjęć w formacie JPEG – wszystko to okazuje się zdecydowanie przydatne będąc w trasie. Liczba funkcji oraz opcji w programie SmartMap nie dostępnym po Polsku niestety, pozwala nawet wymagającym użytkownikom osiągnąć satysfakcję płynącą z używania tego narzędzia, najpierw jednak należy go dobrze poznać i tutaj nie powinno być żadnych problemów ponieważ program jest łatwy i przyjazny w obsłudze. Aplikacja zawiera w sobie także zestaw map dla różnych krajów, a więc nie ogranicza swojego działania w wąskim obszarze. Warto przypomnieć, że dla tego programu gps na telefon można robić download dowolnych map rastrowych i wektorowych i to stanowi główna zaletę narzędzia. SmartMap download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPSbySMS (Android) 1.00

  GPSbySMS na platformę Android to aplikacja za pomocą której możemy przesłać dokładną pozycję na mapie poprzez sms do dowolnego użytkownika.

 • Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 1.70

  MiniGPS to aplikacja, która gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę.

 • GPSToday 0.9.8.1 WM

  GPSToday to aplikacja, która stanowi inteligenty dodatek do nawigacji w twoim telefonie pracującym pod kontrolą Windows Mobile. Program jest intuicyjny i oferuje szeroką gamę funkcji w przejrzystym i przyjemnym interfejsie.

 • CellGPS 2.01 (S60 1st/2nd)

  CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartMap 3.54 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ