Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ReliRescue 1.17.4.23 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: LOGeLOG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2010
Rozmiar: 643 KB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 5.0 for Smartphone
Liczba pobrań: 258

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ReliRescue 1.17.4.23 - Mobile

                ReliRescue to prosty i nie wielki program w działaniu opierający się o wbudowany w urządzenie moduł GPS. który pozwala na przesyłanie danych o dokładnej lokalizacji telefonu wybranym osobom poprzez wiadomość sms lub e-mail.

Za pomocą ReliRescue na Windows Mobile możemy w łatwy sposób określić własne położenie na globie. Program podaje podstawowe dane jak aktualne współrzędne, dokładną wysokość, prędkość z jaką się poruszamy itp. Na środku konsoli aplikacji znajdziemy także coś w rodzaju elektronicznego kompasu. Aplikacja ReliRescue nie jest po Polsku. Producent udostępnił wersję ReliRescue za free, tak więc możemy z niej korzystać bez żadnych ograniczeń. Aby użyć aplikacji skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Polecamy także inne programy w kategorii Nawigacja i GPS.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Ovi Maps 3.04 (Symbian S60 3rd)

  Ovi Maps to popularny od dłuższego czasu zestaw doskonałych jakościowo map na telefony Nokia. Sama w sobie aplikacja pozwala na przeglądanie darmowych map ponad 150 krajów.

 • QuickGPS 2.0 (UIQ 3)

  QuickGPS to program do nawigacji na Symbian OS wspierający urządzenia GPS. Program przechowuje mapy w specjalnym formacie, do którego bez problemu i bardzo szybko możemy przekonwertować mapy Google oraz pozwala wyświetlać pozycje użytkownika na nich.

 • CellGPS 2.10 (Symbian S60 2nd edition)

  CellGPS to program na sysytemy Symbian OS służący do lokalizacji telefonu na, którym został zainstalowany. Aplikacja cyklicznie za pośrednictwem Internetu wysyła informacje na temat położenia aparatu. Aby korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie wbudowanego modułu GPS.

 • SmartComGPS 1.5 (S60 3rd)

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ReliRescue 1.17.4.23 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ