Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MobileTraveler 1.0 (WM) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: MobileTraveler
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 2,46 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 693

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MobileTraveler 1.0 (WM) - Mobile

                MobileTraveler to prosty program na systemy Windows Mobile do przeglądania map Google bez konieczności aktywnego połączenia z Internetem.

Aby mapa działała jak należy przy pierwszym użyciu aplikacji MobileTraveler należy jednorazowo pobrać do pamięci interesujące nas obszary mapy tak aby ponowne wejście na ten sam obszar nie wymagało połączenia z siecią. Kiedy już dany obszar zostanie pobrany, wyszukiwanie ulic będzie działać już także bez połączenia. 

Menu programu MobileTraveler nie jest po Polsku. Aplikacja MobileTraveler jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz skorzystać z MobileTraveler użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Nawigacja i GPS znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Traffic Vizzion

  Kolejne narzędzie o nazwie Traffic Vizzion pod Windows Mobile stanowi aplikacje, którą z pewnością nie pogardzi nie jeden kierowca. Program umożliwia sprawdzenie w czasie rzeczywistym, która część miasta jest zakorkowana.

 • Easy Locator s60v1,2,3

  Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek zgubić telefon, czy nie umyślnie po prostu zostawić go w pracy czy może na siłowni albo basenie? Czy chciałbyś mieć możliwość namierzania czyjegoś numeru bez dzwonienia na ten numer? Z prezentowanym programem Easy Locator to wszystko jest możliwe.

 • Google Earth 2.0.2

  Google Earth to mobilna wersja popularnego od dawna programu firmy Google służącego do przeglądania i eksplorowania najdalszych zakątków świata. Aplikacja pracuje na platformie Android a jej działanie jest niemal identyczne co na wersję PC.

 • Mapy Google 5.3.0

  Utknąłeś w korku? Potrzebujesz szybko odnaleźć inną drogę do celu? Jeżeli tak z pewnością zainteresuje cię aplikacja Google Maps teraz dostępne na platformę Android. Program Google Maps opiera się o bardzo popularne w tej chwili mapy drogowe i satelitarne Google.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MobileTraveler 1.0 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ