Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metro 5.7.6 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Patrice Bernard & Frank Van Caenegem
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.05.2009
Rozmiar: 7.58 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 1444

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Metro 5.7.6 (Windows Mobile) - Mobile

Dzięki aplikacji Metro stworzonej dla Windows Mobile bez większego problemu będziemy mogli przemieszczać się i planować przejazdy różnymi środkami komunikacji miejskiej w większych miastach. Program Metro na telefon to po prostu zbiór szczegółowych planów jak podaje producent aż 350 miast w tym także lokalizacje takie jak Kraków, Warszawa czy Łódź. Aplikacja zdecydowanie zainteresuje osoby, które na co dzień przemieszczają się autobusami, metrem, tramwajem czy to do pracy czy do szkoły. Metro może m.in. wyświetlić takie informacje jak planowany czas podróży, gdzie znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe, stacje metra, ilość dostępnych połączeń itp. Ściągnij Metro dla mobile już teraz, w tym celu kliknij pobierz poniżej.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Maps In My Pocket (MIMP) 1.4.1

  Maps In My Pocket to aplikacja zawierająca zbiór map - które przede wszystkim mają zapewnić Użytkownikowi lokalizację jego pozycji oraz umożliwić nanoszenie określonych współrzędnych i zdefiniowanych tras.

 • Nokia Maps 2.0 (Symbian S60 3rd edition FP1)

  Nokia Maps dla Symbian OS to program do nawigacji GPS w telefonach komórkowych. Najnowsza stabilna wersja Nokia Maps 2.0 na urządzenia mobilne umożliwia dostęp do ok. 200 map różnych krajów z całego świata.

 • Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 3rd 1.15

  MiniGPS to aplikacja, która gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę.

 • Location Tagger 1.0 beta 3 (Symbian S60 3rd edition)

  Location Tagger to nie wielka i bardzo prosta w działaniu aplikacja, z której pomocą umieścimy informację przy każdym zrobionym zdjęciu o jego lokalizacji wykonania. Za pośrednictwem modułu GPS aplikacja pobierz niezbędne współrzędne a następnie dopiszę tą informację do zdjęcia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Metro 5.7.6 (Windows Mobile) - Mobile

dodał: ~xonar , 31.10.2009

Fajna mi działa!!!!!!!!!!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ