Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GPSToday 0.9.8.1 WM - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Geoterrestrial
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.10.2010
Rozmiar: 550 kB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 386

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GPSToday 0.9.8.1 WM - Mobile

GPSToday to aplikacja, która stanowi inteligenty dodatek do nawigacji w twoim telefonie pracującym pod kontrolą Windows Mobile. Program jest intuicyjny i oferuje szeroką gamę funkcji w przejrzystym i przyjemnym interfejsie. Producent oferuje aplikację całkowicie za darmo, więc nie ma konieczności jej rejestracji czy dodatkowych czynności związanych z używaniem. Wystarczy zainstalować i używać. Mapa GPSToday posiada kilka charakterystycznych funkcji takich jak, pokazywanie całej długości ulic, korzystanie z inteligentnych algorytmów, które w szybkim czasie odnajdują trasę do celu, program jest zabezpieczony przed przypadkowym włączeniem w kieszeni, co więcej użytkownik ma możliwość podglądnięcia na mapie kontaktów z własnej książki adresowej. Zapraszamy do skorzystania z poradnika instalacji znajdującego się poniżej.


PORADNIK INSTALACJI Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • SmartComGPS 1.5 (S60 3rd)

  SmartComGPS to świetna aplikacja do nawigacji satelitarnej dla telefonów z systemem Symbian OS. SmartComGPS współpracuje zarówno z wbudowanym jak i zewnętrznym odbiornikiem GPS.

 • Waze (Android) 2.3.5.1 / 2.3.99.116 beta

  Aplikacja Waze na platformy Android reprezentuje wydajną nawigację która tworzona jest w 100% przez samych jej użytkowników.

 • GPSMap for S60 1st/2nd Edition 2.30

  Program pozwalający na wskazanie pozycji użytkownika na mapie w oparciu o dane z odbiornika GPS. Program umożliwia wgrywanie własnych map.

 • Psiloc MiniGPS Symbian OS S60 3rd 1.15

  MiniGPS to aplikacja, która gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GPSToday 0.9.8.1 WM - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ