Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GPS Tuner 5.4 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Megalith-Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 3.8 MB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 10310

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GPS Tuner 5.4 - Mobile

Jeżeli szukasz alternatywnych rozwiązań oraz innowacyjnych pomysłów, połączonych z założeniem aby szybko i bezproblemowo dotrzeć do celu z pewnością zainteresuje cię produkt wydany przez firmę Megalith-Systems pod nazwą GPS Tuner (prezentowana wersja to 6.0). Aplikacja  GPS Tuner dla systemów Windows Mobile (często użytkownicy wyszukując ten program błędnie wpisują frazy np.: GPS Tuner windwos mobile lub  GPS Tuner dpownload) stanowi jedną z  najciekawszych a zarazem wyjątkowych narzędzi, które wykorzystują wbudowany w pocket pc odbiornik GPS. Oryginalność GPS Tuner polega na wykorzystaniu programu jako nawigacji „off-roadowej”, innymi słowy mówiąc do zastosowań typowo turystycznych tak więc z pewnością przyda się ona dla pieszych podróżnych, na łodzi, na narty, na dzikie wyprawy off Road samochodem 4x4 itp. Mapy w oparciu o które pracuje aplikacja w niezwykły sposób odzwierciedlają ukształtowanie terenu – to coś na wzór pokazywania zarysów budynków w odniesieniu do programu Auto Mapy z tym że tutaj jest to pokazane w wersji terenowej. GPS Tuner na komórkę oferuję dwa typy map:  Stanów Zjednoczonych oraz niemal całej Europy (39 krajów) w tym także pl. Jak podaje producent aplikacja pozwala na współpracę z mapami rastrowymi jak i zwykłymi mapami drogowymi. GPS Tuner na telefon nie jest dostępny w języku pl, oraz generalnie nie jest aplikacją udostępnianą za darmo – choć wersja demonstracyjna pozwala wypróbować jego możliwości, aby wykupić pełną wersję z mapami Europy trzeba zapłacić 65 Euro. Poniżej możesz uruchomić download pliku instalacyjnego programu gps na telefon w wersji próbnej. Pobierz już teraz gps na telefon, gps na twoją komorkę aby poznać jego funkcję oraz przekonać się o drzemiących możliwościach. Darmowy plik demonstracyjny GPS Tuner na telefon również do pobrania na stronie producenta.

PORADNIK INSTALACJI GPS Tuner na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • GPS Utility 1.0 (iPhone)

  GPS Utility jest programem służącym do konwersji danych z modułu GPS do rozmaitych formatów.

 • Psiloc Where I am Symbian OS UIQ 2.00

  Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.

 • Easy Locator UIQ

  Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek zgubić telefon, czy nie umyślnie po prostu zostawić go w pracy czy może na siłowni albo basenie? Czy chciałbyś mieć możliwość namierzania czyjegoś numeru bez dzwonienia na ten numer? Z prezentowanym programem Easy Locator to wszystko jest możliwe.

 • Smartphone Tracker 1.1.0.3 beta

  Smartphone Tracker to sprytne narzędzie pozwalające wykorzystać dobrodziejstwa nawigacji Gps w telefonie. Dzięki aplikacji mamy szansę na znalezienie skradzionego lub zagubionego telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GPS Tuner 5.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ